[nasa_title title_text=”Emre Erdemoğlu / Profil” title_bg=”#ffffff”]

Emre Erdemoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl “Emre Erdemoğlu” markasını kurdu. 2010 yılında İtalya’da 5. defilesini gerçekleştiren Emre Erdemoğlu son koleksiyonuyla “MOST CREATIVE COLLECTION” ödülüne layık görüldü.

2014 Sonbahar/Kış “Clark Gable” koleksiyonu ile etkili bir çıkış yapan başarılı tasarımcı Vogue İtalya’nın dikkatini çekerek, Turkish Leather Brand ile ortak bir projede buluştu. Vogue İtalya için özel bir moda çekimi gerçekleştiren Erdemoğlu, 2014 Ocak ayında İtalya’nın Floransa şehrinde özel bir davetle koleksiyon lansmanını gerçekleştirdi.

2015-2017 Yılları arasında hazırladığı koleksiyonlarını Berlin Fashion Week de sunarak moda kariyerinde üstün bir çıkış yakalayan tasarımcı aynı yıl İtalya-Med Moda organizasyonunda ‘Yılın Tasarımcısı’ ödülüne layık görüldü. Son koleksiyonu ”Onu Alma Beni Al” ile İstanbul Fashion Week ‘de 10. yılını kutlayan tasarımcı Ekim ayında İstanbul Fashion Week’de yeni koleksiyonu ”Beni Bağrına Bas”ı sunmaya hazırlanıyor.

[nasa_banner img_src=”3743″][/nasa_banner]
[nasa_banner banner_responsive=”no” img_src=”3749″][/nasa_banner]
[nasa_banner img_src=”3754″][/nasa_banner]